Dažniausiai užduodami klausimai

Iš kur išsiunčiamos siuntos?

Visi užsakymai yra išsiunčiami iš europos sandėlių. Pristatymo trukmė 3-5 darbo dienos.

Kada išsiųsite mano užsakymą?

Užsakymų paruošimas gali užtrukti iki 3 dienų, po to, kai gaunamas apmokėjimas. Ir po siuntos išsiuntimo, siunta bus pristatoma per 3-5 darbo dienas priklausomai kuriame Lietuvos krašte Jūs gyvenate.

Prašome peržvelgti mūsų pristatymo politiką dėl išsamesnės informacijos.

Ar galiu sekti savo siuntą?

Kai tik Jūsų užsakymas bus išsiųstas, gausite el. laišką su užsakymo siuntos numeriu su kuriuo lengvai galėsite stebėti savo siuntos kelią iki pat Jūsų namų durų ar paštomato!

Kokia yra prekės kokybė?

Visos mūsų prekės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų bendradarbiaujant su geriausiais užsienio gamintojais. Esant galimybei renkamės gamtai draugiškas medžiagas jeigu įmanoma.

Mes esame užtikrinti savo prekių kokybe, todėl mes su malonumu gražinsime pinigus arba pakeisime sugadintas prekes nemokamai, nors tikimybė gauti sugadintą prekę yra labai maža.

Ar aš galiu pakeisti arba atšaukti savo užsakymą?

Jūsų užsakymas gali būti pakeistas arba atšauktas per 6 valandas nuo užsakymo pateikimo. Tačiau kai tik užsakymas bus išsiųstas, mes negalėsime jo nemokamai pakeisti ar atšaukti.

Prašome peržvelgti mūsų grąžinimo politiką dėl išsamesnės informacijos.

Kaip aš galiu susisiekti su PirkPRO?

Mūsų klientų aptarnavimo komanda laukia Jūsų čia: info@pirkpro.lt, tam, kad suteiktume pagalbą ar atsakytume į Jūsų turimus klausimus. Mes visados Jums atsakysime per 24 valandas.

Ar mano duomenys pateikti šioje svetainėje yra saugus?

Mes į klientų duomenų saugumą ir privatumą žiūrime labai rimtai ir mes niekada nesidalinsime Jūsų duomenimis su jokiomis trečiosiomis šalimis (išskyrus siuntų tarnybas). Taip pat, niekas (įskaitant mus) negalės pamatyti Jūsų mokėjimo duomenų, kadangi jie yra apsaugoti pagal AES-256 šifravimą per mūsų apmokėjimų surinkimo partnerius.

Prašome peržvelgti mūsų privatumo politiką dėl išsamesnės informacijos.

 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis.